Skip to main content Přeskočit na vyhledávání

O NÁS

Kto sme? Sme zoskupenie poradcov (právnikov, ekonómov a účtovníkov)

Spája nás znalosť medzinárodného prostredia a mnohoročné pracovné skúsenosti získané v zahraničí. Máme fyzické zastúpenie na území Slovenska, Česka a Poľska. Chceme byť nápomocní klientom z týchto krajín, ktorí pôsobia alebo vykonávajú práce v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku prípadne v iných krajinách.

Našou pridanou hodnotou je znalosť miestnej legislatívy, jazyková vybavenosť a odbúranie strachu z veľa neznámych povinností či sankcií. Chceme pomôcť uľahčiť podnikanie / prácu pre cudzincov v zahraničí, aby sa tak nerušene mohli sústrediť na svoje aktivity a zároveň mať istotu z toho, že im nehrozia neočakávané nepríjemnosti. Za týmto účelom sme vybudovali tím odborníkov, ktorí nám pomáhajú dosiahnuť tieto ciele. Jedná sa o certifikovaných daňových poradcov, účtovníkov, advokátov, notárov, či firmy poskytujúce priestory pre sídlo spoločnosti.

Naša jazyková vybavenosť (nemčina, angličtina, poľština) nám pomáha byť vynikajúcim doplnkom tam, kde je práve jazyková bariéra záujemcov o zahraničný trh nedostatkom.