Skip to main content Přeskočit na vyhledávání

O nás

Spojuje nás znalost mezinárodního prostředí a dlouholeté pracovní zkušenosti získané v zahraničí. Máme fyzické zastoupení na území Slovenska, Česka, Maďarska a Polska. Jsme nápomocní klientům, kteří působí nebo vykonávají činnost v Německu, Rakousku, Švýcarsku, případně v jiných zemích Evropského hospodářského prostoru.

Naší přidanou hodnotou je znalost místní legislativy, jazyková vybavenost a s tím spojené odbourání strachu z řady neznámých povinností nebo hrozících sankcí. Umíme ulehčit podnikání a práci v zahraničí, abyste se tak mohli nerušeně soustředit na vlastní činnost a zároveň měli jistotu, že nehrozí žádné neočekávané nepříjemnosti. Z tohoto důvodu zaměstnáváme nebo externě spolupracujeme s týmem odborníků, kteří nám pomáhají tohoto cíle dosahovat. Jedná se především o certifikované daňové poradce, účetní, advokáty, notáře nebo firmy poskytující prostory pro sídlo společnosti.

Naše jazyková vybavenost (němčina, angličtina, polština, maďarština) nám pomáhá být vynikajícím doplňkem tam, kde právě jazyková bariéra podnikatelů a zaměstnanců brání být ještě úspěšnější.