Skip to main content Přeskočit na vyhledávání

Služby podnikatelům a zaměstnancům

SLUŽBY, KTERÉ POSKYTUJEME NAŠIM KLIENTŮM V ZAHRANIČÍ

Klientům poskytujeme poradenství při výkonu podnikatelské činnosti v Evropské unii, zejména v Německu a Rakousku, ale i ve Švýcarsku.

Zaměřujeme se zejména na ohlašovací povinnosti pro každého, kdo plánuje podnikat nebo vysílat zaměstnance do zahraničí. Jednotlivé ohlašovací povinnosti se přirozeně v různých zemí liší podle místní legislativy. Umíme vždy poradit, jaké právní a daňové dopady s sebou podnikání a práce v dané zemi přináší. Pokud vám vznikne povinnost odvádět DPH, daň z příjmu, daň ze mzdy nebo jiné zákonné povinné příspěvky/odvody, umíme vám, i s pomocí našich místních partnerů, poskytnout všechny související služby, aby bylo vaše podnikání v bezpečí.

V průběhu naší dlouholeté praxe jsme si vybudovali stabilní kontakty ve všech státech EU. Protože realizujeme nejvíc projektů v Německu a Rakousku, vytvořili jsme pro tyto země zvláštní webové stránky, na kterých se mohou klienti dozvědět více informací o svých povinnostech, ale i poskytovaných službách. Máte-li zájem o naše služby nebo potřebujete-li poradit, spojte se s námi vyplněním kontaktního formuláře na tomto odkazu.

Země, ve kterých jsme úspěšně realizovali projekty pro naše klienty: