Skip to main content Skip to search

O nás

Spája nás znalosť medzinárodného prostredia a mnohoročné pracovné skúsenosti získané v zahraničí. Máme fyzické zastúpenie na území Slovenska, Česka, Maďarska a Poľska. Sme nápomocní klientom, ktorí pôsobia alebo vykonávajú práce v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, prípadne v iných krajinách európskeho hospodárskeho priestoru.

Našou pridanou hodnotou je znalosť miestnej legislatívy, jazyková vybavenosť a s tým spojené odbúranie strachu z veľa neznámych povinností či hroziacich sankcií. Vieme uľahčiť podnikanie a prácu v zahraničí, aby ste sa nerušene mohli sústrediť na svoje aktivity a zároveň mať istotu z toho, že im nehrozia neočakávané nepríjemnosti. Za týmto účelom zamestnávame alebo externe spolupracujeme s tímom odborníkov, ktorí nám pomáhajú dosiahnuť tieto ciele. Jedná sa hlavne o certifikovaných daňových poradcov, účtovníkov, advokátov, notárov, či firmy poskytujúce priestory pre sídlo spoločnosti.

Naša jazyková vybavenosť (nemčina, angličtina, poľština, maďarčina) nám pomáha byť vynikajúcim doplnkom tam, kde je práve jazyková bariéra podnikateľov a zamestnancov bráni byť ešte úspešnejšími.