O nás

Sme zoskupenie právnikov, ekonómov a účtovníkov, ktorých spája znalosť medzinárodného prostredia a mnohoročné pracovné skúsenosti získané napríklad v Nemecku, Rakúsku a iných krajinách. Máme vlastné zastúpenie na Slovensku, v Česku, v Maďarsku, v Poľsku a v Nemecku.

O naše poznatky sa radi podelíme s každým, kto má záujem vstúpiť na zahraničný trh, alebo už na ňom pôsobí a potrebuje poradiť, aké povinnosti mu z toho vyplývajú. Ak už problém nastal, vieme ho veľmi efektívne vyriešiť.

Našou pridanou hodnotou je znalosť miestnej legislatívy, jazyková vybavenosť a s nimi spojené odbúranie strachu z neznámych povinností či hroziacich sankcií.

Vieme uľahčiť vaše podnikanie a prácu v zahraničí tak, aby ste sa nerušene mohli sústrediť len na svoje aktivity a mali istotu, že vám nehrozia neočakávané nepríjemnosti. Preto sme  napríklad v Nemecku a Rakúsku vybudovali tím odborníkov, ktorí nám pomáhajú tieto ciele dosahovať. Ide hlavne o certifikovaných nemeckých daňových poradcov, účtovníkov, advokátov, notárov, personálne agentúry či firmy poskytujúce priestory pre sídlo spoločnosti.
 

Naša jazyková vybavenosť (nemčina, angličtina, poľština, maďarčina, čeština, srbčina, španielčina) nám pomáha byť vynikajúcim doplnkom tam, kde jazyková bariéra môže komplikovať vašu snahu byť  v zahraničí ešte úspešnejšími.

Sme hrdými členmi

Napísali o nás

ProfiDeCon newsletter

Nenechajte si ujsť dôležité zmeny, povinnosti a nariadenia.
Novinky vám pošleme e-mailom