Služby > Personálne poradenstvo

Personálne poradenstvo

Naši konzultanti majú dlhoročné skúsenosti v riadení ľudských zdrojov a rozvíjaní potenciálu ľudí. Analýzou vašich cieľov v porovnaní s aktuálnym stavom vám vieme poradiť konkrétne kroky, ktoré vám pomôžu vo firme.

20+ rokov
skúseností v HR
Spoločné
hľadanie riešení
Komplexný servis

Ľudský prístup

Personálne služby

Search & Selection
Ak hľadáte zamestnancov alebo živnostníkov na výkonné odborné pozície. Nájdeme vám človeka, ktorý bude spĺňať nielen odborné, ale aj osobnostne bude vhodný do vašej firmy.

Executive Search
Ak hľadáte manažérov alebo veľmi seniorných profesionálov, ktorí nastavia strategické smerovanie tímov, či celej firmy. Spolu nastavíme stratégiu a poradíme aké možnosti trh poskytuje. V prípade potreby vieme zabezpečiť aj psychodiagnostické testovanie.

Koučing a mentoring
Ak stojíte pred prekážkou a neviete ako ju prekonať tak cielený koučovací proces alebo mentoringová diskusia vám pomôžu nájsť tú správnu cestu pre vás a vašu firmu.

Procesy riadenia potenciálu ľudí
Ak sa vaša firma rýchlo rozrástla a potrebuje lepšie nastaviť procesy, poradíme vám, ako majiteľom, manažérom či kľúčovým zamestnancom, ako nastaviť meranie výkonnosti, nastaviť stratégiu hľadania nových ľudí, získavanie obojstrannej spätnej väzby alebo odmeňovania.

Odmeňovanie zamestnancov
Vieme, ako je nastavený trh v oblasti finančného a nefinančného odmeňovania, ako motivuje svojich zamestnancov vaša konkurencia a aké sú trendy na svete. Radi vám pomôžeme nastaviť platy a benefity vašich ľudí tak, aby ste sa nemuseli báť ich odchodu.

Outplacement
Prepustenie zamestnancov so cťou a na úrovni. Pokiaľ sa vaše podnikanie dostalo do nepriaznivej situácie a potrebujete prepustiť zamestnancov, služby outplacementu pomôžu zabezpečiť ich dôstojný odchod zo spoločnosti a zároveň ich zorientujú na trhu práce.

Pomôžeme vám?

Neváhajte nás kontaktovať

Vaše osobné údaje budú použité výhradne na účely vyriešenia Vášho dopytu a v súlade s podmienkami spracovania osobných údajov GDPR.
Zásady ochrany osobných údajov nájdete tu.

ProfiDeCon newsletter

Nenechajte si ujsť dôležité zmeny, povinnosti a nariadenia.
Novinky vám pošleme e-mailom