Služby > Právne služby

Právne služby

Vzhľadom na časté riešenie právnych aspektov pre klientov je súčasťou našej skupiny aj advokátska kancelária ProfiDeCon Slovakia s.r.o.

Riešenia použiteľné v praxi

Dôvera klienta

Diskrétnosť
Individuálny prístup

Právne služby

Poradenstvo v pracovnom práve
To zahŕňa najmä nastavenie pracovných procesov v spoločnosti, príprava pracovno-právnej dokumentácie, pričom sa zameriavame najmä na poradenstvo pri vysielaní zamestnancov do zahraničia a s tým súvisiace daňové a právne dopady.

Právne riešenia v súvislosti so zahraničnou legislatívou
V spolupráci s lokálnymi právnymi kanceláriami participujeme aj na riešeniach súvisiacich s legislatívou iných krajín. Nielen v nesporovej oblasti ako je zakladanie spoločností napríklad v Rakúsku alebo Nemecku, zmeny v obchodnom registri, likvidácie atď., ale aj v sporovej agende.

Obchodné právo
Pomáhame našim klientom ako v jednoduchých obchodných záležitostiach, tak aj pri komplexných právnych výzvach – založenie novej spoločnosti, zmeny v obchodnom registri, likvidácia spoločnosti, získavanie rôznych povolení a licencií potrebných na výkon činnosti, príprava alebo posúdenie obchodných kontraktov a vedenie príslušných rokovaní.

Poradenstvo v oblasti relokačných služieb pre firemnú klientelu
Pomôžeme vám zamestnať a priamo relokovať cudzieho štátneho príslušníka na Slovensku. Povolenia na pobyt, pracovné povolenia alebo získanie štátneho občianstva, vrátane komunikácie s príslušnými úradmi (cudzinecká polícia, úrad práce, živnostenské úrady a pod.)

Právne poradenstvo v oblasti imigračného práva pre cudzincov
Ak ste cudzí štátny príslušník a chceli by ste získať napríklad povolenie na pobyt za účelom práce, podnikania, či štúdia sme vám s dispozícii. Alebo pomôžeme vybaviť povolenia na pobyt pre vašu rodinu.

Pomôžeme vám?

Neváhajte nás kontaktovať

Vaše osobné údaje budú použité výhradne na účely vyriešenia Vášho dopytu a v súlade s podmienkami spracovania osobných údajov GDPR.
Zásady ochrany osobných údajov nájdete tu.

ProfiDeCon newsletter

Nenechajte si ujsť dôležité zmeny, povinnosti a nariadenia.
Novinky vám pošleme e-mailom